команда кемпу, сплави Дністром

наша Команда

Нас поєднала любов до ближнього, до природи, до історії свого народу

Всі такі різні, і в тому наша сила. Кожен йшов своїм особливим шляхом аж поки наші дороги не перетнулися на водах Дністра: туризм, спорт, історична реконструкція, відпочинок, збереження довкілля та культурного надбання предків - всі ці аспекти ми ставимо в пріоритеті та намагаємось гармонійно поєднати та втілити в проєкті під назвою мережа кемпінгів на Дністрі "Пристань Варяга". Ми переконані, що саме активний наповнений змістом відпочинок, близькість до природи, нове оточення є гарантами продуктивного робочого тижня кожного громадянина і наближення Перемоги України. Війна вносить свої корективи і в роботу туристичних об'єктів, і ми готуємось дати раду новим викликам і в нашій роботі. Природа, вода, веслування, творча атмосфера зцілюватимуть душі і наповнюватимуть новим сенсом життя.

Illustration

Богдан

Головний варяг на Пристані, господар, гід

Народився і прожив всі свої літа над Дністром: тут випасав корову, ловив рибу і вчився плавати. На свій перший і незабутній сплав Дністром потрапив у 2008 році - на козацькій чайці. Він і дав поштовх присвятити своє життя цій ріці: досліджувати та знайомити з нею, розвивати сталий туризм, привертати увагу до історії та екології регіону.З 2016 року працюю у сфері організації та забезпечення активного відпочинку як гід-інструктор: сплави Дністром, та гірськими ріками, спелеологія, походи в гори, зимові скітур та фрірайд.В 2022 з однодумцями розпочав реалізацію власного проєкту мережі кемпінгів на Дністрі "Пристань Варяга", які наразі працюють в селах Делева та Долина на Тлумаччині.З початком повномасштабної війни у 2022 році перебуваю в лавах ЗСУ.Мрію про перемогу України, щоб повернутися до улюбленої справи - створення безпечних та комфортних умов для активного відпочинку в дністровському каньйоні та й не тільки.

Illustration

дарина

Господиня Пристані в селі Делева, гід

Родом з Вінничини. З Дністром, як і з Богданом, познайомилась в 2016 році. Разом отримували перший професійний досвід організації активного відпочинку на Дністрі та адміністрування туристичних груп, разом і занурились в реалізацію проєкту "Пристань Варяга". Завжди любила спорт і природу, займалась біатлоном, тому життя та робота на Дністрі стали для мене гармонійним продовженням своїх дитячих вподобань.На Пристані я опікуюсь комфортом гостей, чистотою та затишком. Можемо нагодувати і дружньо поспілкуватися.
Наша родина розростається тут, на Дністрі. Приїжджайте, познайомимось, і все побачите на власні очі.

Illustration

Тетяна

Розповідаю й показую про Пристань Варяга

Ну от я на Дністрі. Ніколи не думала і не мріяла про те, щоб жити у віддаленому селі і виконувати роботу з гамака на зеленій терасі дністровського каньйону.Дарина й Богдан були переконливими і я поміняла містечко на Вінничині на Пристань Варяга.Якщо ви слідкуєте за соціальними сторінками нашого проєкту, то ви точно бачите дописи та сторіз, які створюю я. Сподіваюсь вам подобається контент, однак можу запевнити, що варто побачити каньйон на власні очі та спробувати сплав "на власній шкурі".Зараз моє життя і моя мрія є тут. Мрія про те, щоб все вдалося.

Illustration

Назар

Адміністратор Пристані в с.Долина, гід

Я з Дністром, а він зі мною з народження. Але по справжньому я оцінив всю красу Дністра в 16 років під час першого свого сплаву, і усвідомив крутість Дністра як туристичної локації, коли почав працювати гідом на сплавах.Займаюся господарськими питаннями та адмініструю життя на Пристані Варяга в селі Долина. Люблю спілкуватися з новими гостями і за першої ж нагоди беру весло і йду гідом-інструктором на сплав.Мрію, щоб всі українці були знайомі з дністровським каньйоном, любили і поважали це чудо природи України.

Illustration

білий

Улюбленець

Я усіх люблю і всі люблять мене.І сплави люблю і туристів люблю.І фотографуюся залюбки.

ГАЛЕРЕЯ

МЕРЕЖА КЕМПІВ НА ДНІСТРІ"ПРИСТАНЬ ВАРЯГА"

Контакти

с. Делева, Івано-Франківська обл.с. Долина, Івано-Франківська обл.

+380985868780

moc.liamg%40aveled.pmac